Vypnout reklamy
19.2.2019

Nokia 9 PureView se Snapdragon 845 a 6GB RAM

Očekávaný telefon Nokia 9 PureView, který byl několikrát odlože, tak se objeví na MWC 2019 v Barceloně a to již 24. února. Nokia 9 PureView se teď objevil v Geekbench databázi.

Již v minulosti se však specifikace v testu objevily, ale tentokrát je tady i marketingové označení telefonu, který je s čipem Snapdragon 845 a osmijádrovým procesorem. Nicméně většina konkurentů bude disponovat nejnovějším čipem Snapdragon 855. Problémem může být to, že tento telefon měl být na trhu už minulý rok, jenže se tak nestalo.

Nokia 9 PureView taktéž dorazí se 6GB RAM. Podle nás to je na vlajkový telefon málo a rok starý čip tomu moc nedodává. Telefon však dorazí s novým systémem Android 9 Pie.

Test na Geekbench

Nokia 9 PureView
Nokia 9 PureView

Co se týče skóre, tak Nokia 9 PureView obdržel 2269 bodů v testu jedno-jádro a 8793 v testu více-jádro. Je potřeba říct, že se starým čipem nový telefon nedosáhne na výkon Snapdragon 855. Co se týče fotoaparátu, tak zde je očekávání veliké, protože má telefon dorazit s pěti senzory. Optika je od Zeiss. Detaily ještě nejsou k dispozici, ale psalo se, že telefon zvládne 64MPx rozlišení a možnost použít všech 5 senzorů najednou.

Telefon má disponovat 5.99 palcovým displejem s 2K rozlišením a snímačem otisků v displeji. Živý vstup bude přes youtube níže.

Živý vstup

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.