Vypnout reklamy

Nokia se rozhodla, že přesně 5. prosince představí nový mobilní telefon. Bude se jednat o další Nokia 8.2 telefon s čipem Snapdragon 700 série?

30.11.2019

Nokia představí nové telefony 5. prosince

Tento rok má Nokia ještě jedno překvapení v rukávu. HMD Global si přichystalo novou událost na 5. prosince, kde se má představit nový chytrý telefon.

Nokia přesněji neřekla o jaké zařízení se bude jednat, ale s velkou pravděpodobností to bude Nokia 8.2. Minulý rok Nokia představila telefon Nokia 8.1 a to také 5. prosince. Je tedy možné, že právě na den přesně se Nokia rozhodla vydat vylepšenou verzi řady.

Podle posledních zpráv bude mít telefon čip Snapdragon 700 série. Nabídne 4GB RAM a 64GB interní úložiště. Dále displej bude v LCD a vysouvací pop-up kamerou selfie. Nechybí ani 64MPx senzor kamery na zední straně. Jeho 5G verze pak dorazí na MWC 2020 v Únoru.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.