Smutná zpráva. Galaxy Note 8 nebude mít snímač otisků pod displejem.

Všichni nadšeně očekávali, že Note 8 bude mít snímač otisků prstů pod displejem, ale nebude tomu tak. Byly zde informace o tom, že u Galaxy S8 tato funkce nemohla být z toho důvodu, že by se to prostě nestihlo. Problémy s touto technologií má také Apple, proto ji neuvidíme
Samsung Galaxy Note 7

Všichni nadšeně očekávali, že Note 8 bude mít snímač otisků prstů pod displejem, ale nebude tomu tak. Byly zde informace o tom, že u Galaxy S8 tato funkce nemohla být z toho důvodu, že by se to prostě nestihlo. Problémy s touto technologií má také Apple, proto ji neuvidíme ani na iPhone 8.

Technologie, která dokáže snímat otisky prstů přímo z displeje je asi složitější než se zdá. Prozatím si s ní nedokáže poradit Samsung a ani Apple. Apple má se snímačem pod displejem spoustu problémů a taktéž nenabídne tuto novinku u svého vlajkového telefonu iPhone 8.

Bohužel, Samsung ani Apple snímač pod displejem mít tento rok nebude

Samsung vydal oficiální zprávu, kde se omlouvá, jelikož se podle všeho snažil udělat vše proto, aby tento snímač fungoval, ale rozhodli se ho do telefonu nedat, jelikož měl spoustu technických limitů a to hlavně v oblasti zabezpečení.

Snímač otisků prstů můžeme v této chvíli v normální podobě, tedy v tlačítku nebo samostatně vidět na LG G6, Google Pixel, iPhone 7 nebo Xiaomi Redmi 4 či Samsung Galaxy S6 – S8.

Samsung nicméně použije rychlejší snímač otisků prstů a umístí ho opět pod zadní kameru, tak jak tomu je u Galaxy S8.

Samsung informoval, že Galaxy Note 8 odhalí 8. Srpna, ale jsou informace, že tomu bude dřív a to ještě na konci srpna. Note 8 nabídne skvělý Infinity Displej.