Samsung představuje Note 8 kameru a S-Pen ve dvou videích

Předtím, než Samsung plnohodnotně oznámí nový telefon Note 8, tak ještě předtím zde máme dvě parádní videa, která ukazují, jak bude telefon fotit a také k čemu se dá použít s-pen. První video je zaměřené na optické přiblížení, kde je efekt rozostření pozadí a zaostření pouze daného objektu. Jak
Samsung Galaxy Note 8

Předtím, než Samsung plnohodnotně oznámí nový telefon Note 8, tak ještě předtím zde máme dvě parádní videa, která ukazují, jak bude telefon fotit a také k čemu se dá použít s-pen.

První video je zaměřené na optické přiblížení, kde je efekt rozostření pozadí a zaostření pouze daného objektu. Jak již bylo řečeno, tak telefon Note 8 bude mít 2x nebo 3x optický zoom. Jde o to, že se nejedná o softwarové přiblížení, kdy je následně fotografie víceméně čtverečkovaná až nekvalitní.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=0i6G6awOT3g

Optický zoom – změna ohniskové vzdálenosti objektivu provedená na základě posunování čoček uvnitř objektivu.

Digitální zoom – software, který za použitím algoritmu dokáže fotografií přiblížit, ale sníží se tak kvalita obrazu. Právě většina chytrých telefonu používá digitální zoom.

S-PEN

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=9qwtJ6_aupk&ab_channel=SamsungMobileKorea

Ve druhém videu je představení S-Pen, tedy né úplně jeho, ale je zde ukázání, že s tímto perem budete moci i kreslit na velkém displeji Note 8. Nový S-PEN má být přesnější a citlivější a samozřejmě s pokročilými funkcemi.