Bude Galaxy Note 8 představen v Berlíně na konferenci IFA?

IFA konference je naplánován na 1 – 6. září 2017 a hlavní šéf této události Jens Heithecker řekl, že by byl rád, kdyby se zde představil nový Galaxy Note 8. Měl by o to opravdový zájem, ale nevíme, jestli se mu to podaří. Když vycházely telefony Galaxy Note až Galaxy
IFA 2016

IFA konference je naplánován na 1 – 6. září 2017 a hlavní šéf této události Jens Heithecker řekl, že by byl rád, kdyby se zde představil nový Galaxy Note 8.

Měl by o to opravdový zájem, ale nevíme, jestli se mu to podaří. Když vycházely telefony Galaxy Note až Galaxy Note 4, tak se tyto telefony oznamovaly v Berlíně a to asi 1 nebo 2 dny před zahájením IFA. Poté se Samsung rozhodl, že všechno přesune do New Yorku a telefon začal vycházet někdy v srpnu.

Mimoto řekl, že Samsung na IFA bude mít skvělé novinky a pokud to nebude další Note, tak nebudou chybět nové pračky nebo chytré televize.

Galaxy Note 8 bude větší než Galaxy S8 a je také možné, že již bude pod displejem snímač otisků prstů, který nestihli zabudovat do Galaxy S8.