Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Vyšetřování nahlášení ohledně vyhoření Galaxy série Note 9. Vzpomínky se opět vrací.

Samsung by se měl spíše obávat ztráty dodávek OLED displejů pro iPhone telefony, které převzala firma LG. Nicméně podle všeho dorazila informace ohledně nahlášeného vzplanutí Galaxy Note 9. Na kolik je zpráva pravdivá, to nikdo není, protože nejsou žádní svědci. Podle všeho po půlnoci 3. září, tedy 10 dnů po uvedení do prodeje, tak realitní […]

17.9.2018

Vyšetřování nahlášení ohledně vyhoření Galaxy série Note 9. Vzpomínky se opět vrací.

Samsung by se měl spíše obávat ztráty dodávek OLED displejů pro iPhone telefony, které převzala firma LG. Nicméně podle všeho dorazila informace ohledně nahlášeného vzplanutí Galaxy Note 9. Na kolik je zpráva pravdivá, to nikdo není, protože nejsou žádní svědci.

Podle všeho po půlnoci 3. září, tedy 10 dnů po uvedení do prodeje, tak realitní makléř z Long Islandu informoval o tom, že jeho Note 9 je v některých případech velmi horký a začal i hořet.

Tato zkušenost byla popsaná jako traumatická. Telefon Note 9 podle všeho rychle vypnul ve chvíli, kdy vydával divné zvuky a ještě předtím, než se z něho začal valit kouř.

Příběh zní tak trošku dramatický a nikdo neví, jestli je opravdu pravdivý. Může se jednat o možnost poškození firmy Samsung a prodejů Galaxy Note 9 ze strany konkurentů.

Vyšetřování

Nicméně Samsung si nemůže dovolit problémy, a proto i tohle nahlášení začal vyšetřovat. Jeden z důvodu je také opravdu velká baterie v telefonu. Samsung od posledního problému s Note 7 udělal hned několik bezpečnostních postupů.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.