Nová aktualizace Android 7.1.2

Před několika týdny se objevila na internetu betaverze Android 7.1.2 a teď je již na světě jeho finální verze. Prvně se však dostane na mobilní telefony společnosti Google. Jedná se tedy o Nexus Player a Pixel C telefony. Další telefony aktualizaci obdrží velmi brzy. Nejedná se však o žádnou velkou aktualizaci. Spíše se jedná o […]

Android 7.1

Před několika týdny se objevila na internetu betaverze Android 7.1.2 a teď je již na světě jeho finální verze. Prvně se však dostane na mobilní telefony společnosti Google. Jedná se tedy o Nexus Player a Pixel C telefony. Další telefony aktualizaci obdrží velmi brzy.

Nejedná se však o žádnou velkou aktualizaci. Spíše se jedná o opravu kritických chyb a zlepšení výkonu a stability. Možná nějaké malé vylepšení funkčnosti, ale nové funkce od této aktualizace opravdu neočekávejte. Avšak již za 2 měsíce bude oznámen a představen nový systém Android O.

Android 7.1.2

Android 7.1.2

I přesto, že systém Android N není na tolika zařízeních, co by měl být, tak se již Google chystá oznámit systém nový s novými funkcemi jako je okno v okně, slibuje lepší výdrž baterie a lepší výkon (ostatně jako vždy), výkon se však liší od jednoho mobilu k druhému.

Jak to celé dopadne, to zjistíme časem, ale teď můžete očekávat aktualizaci na 7.1.2.