Vypnout reklamy
15.10.2019

Nová Google kamera verze 7.1 s funkcí sdílení

Minulý měsíc dorazila Google kamera ve verzi 7, která přinesla několik funkcí. Například noční mód ve verzi 2.0. Díky tomu mohou lidé fotit ve tmě a nebát se nekvalitních fotografií.

Nicméně server 9to5 Google odhalil novou informaci ohledně blízkosti finální verze Google Kamera 7.1. V této verzi bude větší náhled fotografií (s mnohem větším prostorem pro ovládání).

Posouvání jednotlivých módu nalezneme pod tlačítkem akce s fotoaparátem namísto nad ním. Další změny jsou menšího rázu a to třeba, že 16:9 je teď nazváno jako “plné zobrazení” a poměr stran 4:3 jako “plný obraz”.

Google Kamera 7.1
Google Kamera 7.1

Video nahrávání

Když tlačítko pro focení podržíte, tak začnete nahrávat, což potěšilo spoustu uživatelů. V nové verzi si již nebudou moci uživatelé vybrat, jaké rozlišení chce při nahrávání použít. Jedná se o 720p, 1080p nebo 4K @ 30FPS. Bude zde možnost pro zadní kameru, kde je nahrávání v Ultra vysokém rozlišení (4K).

Google Kamera 7.1
Google Kamera 7.1

Co se týče nové funkce sdílení na sociálních sítích, tak tu můžete využít přímo v aplikaci a okamžitě po vyfocení se vám fotka bude sdílet na vybrané sociální sítě.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.