Vypnout reklamy

Nová verze Google kamery přinese sociální sdílení, pár změn v rozhraní a jednodušší nahrávání pomoc přidržení tlačítka pro focení.

15.10.2019

Nová Google kamera verze 7.1 s funkcí sdílení

Minulý měsíc dorazila Google kamera ve verzi 7, která přinesla několik funkcí. Například noční mód ve verzi 2.0. Díky tomu mohou lidé fotit ve tmě a nebát se nekvalitních fotografií.

Nicméně server 9to5 Google odhalil novou informaci ohledně blízkosti finální verze Google Kamera 7.1. V této verzi bude větší náhled fotografií (s mnohem větším prostorem pro ovládání).

Posouvání jednotlivých módu nalezneme pod tlačítkem akce s fotoaparátem namísto nad ním. Další změny jsou menšího rázu a to třeba, že 16:9 je teď nazváno jako “plné zobrazení” a poměr stran 4:3 jako “plný obraz”.

Google Kamera 7.1
Google Kamera 7.1

Video nahrávání

Když tlačítko pro focení podržíte, tak začnete nahrávat, což potěšilo spoustu uživatelů. V nové verzi si již nebudou moci uživatelé vybrat, jaké rozlišení chce při nahrávání použít. Jedná se o 720p, 1080p nebo 4K @ 30FPS. Bude zde možnost pro zadní kameru, kde je nahrávání v Ultra vysokém rozlišení (4K).

Google Kamera 7.1
Google Kamera 7.1

Co se týče nové funkce sdílení na sociálních sítích, tak tu můžete využít přímo v aplikaci a okamžitě po vyfocení se vám fotka bude sdílet na vybrané sociální sítě.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.