Vypnout reklamy

Nová aktualizace Nova Launcher dorazí s nočním módem a výběrem třech různých barev. Dále vylepšení uživatelské přívětivosti a spoustu dalšího.

Populární Nova Launcher má novou aktualizaci. Poté, co se veškeré funkce testovaly v beta verzi, tak teď je v Google obchodě nová verze Nova Launcher 6.1.11.

K dispozici máte na výběr ze třech barev pro Noční mód a to včetně černé barvy, což vyžadovali uživatelé. Dále je tady nová možnost, jak odstranit domácí obrazovky. Další opravy jsou hlavně pro zlepšení uživatelské přívětivosti.

Nova Launcher ke stažení
Nova Launcher ke stažení

Pokud jste ještě nikdy Nova Launcher nezkoušeli, tak se jedná o Launcher, který dokáže proměnit vaše uživatelské prostředí. Jedná se o velmi populární Launcher pro mobilní telefony. Nicméně některé funkce jsou zpoplatněné.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Nova Launcher
Price: Free

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.