Vypnout reklamy

Nová technologie od Samsungu. Space Zoom.

Vydáno dne: 14.11.2019

Nový telefon Samsung Galaxy S11 nabídne novou technologií, kterou si pojmenovali jako Space Zoom. Mělo by se jednat o klasický hybridní zoom.

Samsung vyvíjí novou technologií podle registrovaného jména se bude jmenovat Space Zoom. Jedná se o prostorový zoom, který má dokázat přiblížit objekt bez ztráty kvality obrazu.

Samsung vyvíjí nový vlajkový telefon Galaxy S11. Ten se představí již v únoru 2020 a my pomalu získáváme informace. Jedním z bodů vylepšení je digitální fotoaparát, který podle všeho bude mít novou technologií Space ZOOM.

Space Zoom

Společnost si ochrannou známku registrovala již 6. listopadu 2019 u úřadu EUIPO pod názvem Space Zoom. Ochranná známka je zařazena do třídy 9/42, což je pro tablety, PC, chytré hodinky, software pro přiblížení objektu bez snížení kvality obrazu. Takhle zní popis této ochranné známky.

Space zoom ochranná známka
Space zoom ochranná známka

Pro tento hybridní zoom chce Samsung využít název Space Zoom. Hybridní Zoom mají telefony P30 Pro, Oppo Reno 10x Zoom a Oppo Reno 2. Funkce zoomu zaručuje lepší kvalitu obrazu než je u normálního digitálního zoom.

Mluvilo se také o tom, že telefon Galaxy S11 nabídne 5x zoom.

ISOCell Motion senzor pro detekci gest

Dále firma si nechala registrovat ochrannou známku pro název ISOCell Motion, což je podle všeho kamerový senzor pro detekci objektů a pohybů. Senzor je pravděpodobně určen k detekci a aktivaci funkcí gesta.

Zdroj

Buroň Tomáš