Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S11 je dokončen. Alespoň jeho design je hotový. Teď se bude připravovat hardware a software, který se musí optimalizovat.

Nový vlajkový telefon Samsung Galaxy S11 je prý dokončen. Tedy alespoň po vzhledové stránce. Očekává se teď doladění v oblasti hardwaru a následně optimalizace softwaru.

Podle Ice Universe to perfektně sedí, protože série Galaxy S10 byla dokončena právě 1. listopadu 2018.

Samsung s novým telefonem dorazí s Infinity-O AMOLED displejem a pár vylepšení se také dostaví. Podle všeho bude mít telefon menší rámeček, menší díru v displeji.

Následovník telefonu Galaxy S10e bude také a je pravděpodobné, že se bude jednat o stejný typ, tedy typický rovný displej s jednou dírou v displeji.

Standardní Galaxy S11 pak bude mít klasicky zahnutý displej po obou stranách se dvěma dírami v displeji.

Samsung Galaxy S11 Plus
Samsung Galaxy S11 Plus

Samsung Galaxy S11+ pak dorazí pravděpodobně se třemi kamerami na přední straně telefonu. Dojde také na vylepšení zadní kamery, kde má mít Galaxy S11 a S11+ čtyři kamery se 16MPx rozlišením. Dále nechybí ultra široký senzor a nový ToF senzor pro lepší portrétové fotky a lepší rozšířenou realitu. Dále se nahradí 2x teleskopický senzor 5x periskopickým ZOOM kamerou.

Snapdragon 865 nebo Exynos 990

Samsung opět dorazí na US trh s novým čipem od Qualcomm a tedy Snapdragon 865 a do Evropy zamíří s čipem Exynos 990. Prémiový model má mít 12GB RAM a levnější Galaxy S11e 8GB RAM. Není jisté, jak na tom bude interní úložiŠtě.

Galaxy S11 má mít Android 10 s novým One UI 2.1 a podporou 5G sítí, Samsung 45W rychlým nabíjením, ale bez 3.5mm audio jack.

Buroň Tomáš