Nové fotky Moto G4 Plus

Motorola Mobility (vlastněna Lenovo od roku 2014) je připravena dostat do světa dva nové chytré telefony na systému Android. Jmenují se Moto G4 a Moto G4 Plus. Díky několika uniklým fotografiím můžeme potvrdit, že se druhý telefon bude nazývat Moto G4 Plus. Dvě nové fotografie poukazují na krabičku, ve které se bude nový telefon prodávat. […]

Motorola

Motorola Mobility (vlastněna Lenovo od roku 2014) je připravena dostat do světa dva nové chytré telefony na systému Android. Jmenují se Moto G4 a Moto G4 Plus.

Díky několika uniklým fotografiím můžeme potvrdit, že se druhý telefon bude nazývat Moto G4 Plus.

Moto G4 Plus přední strana krabičky

Moto G4 Plus přední strana krabičky

Moto G4 Plus zadní strana krabičky

Moto G4 Plus zadní strana krabičky

Dvě nové fotografie poukazují na krabičku, ve které se bude nový telefon prodávat. Na přední straně můžeme vidět známé M(oto) logo a na zadní straně si počtete jaké novinky telefon má, a také Lenovo logo. Moto G4 plus je také na ochranné fólií, která pokrývá chytrý telefon.

Ochranná fólie na displeji Moto G4 Plus

Ochranná fólie na displeji Moto G4 Plus

Specifikace mobilního telefonu

Už z dohadů víme, že Moto G4 Plus bude mít snímač otisků prstů, 5.5 palcový displej, LTE, osmijádrový procesor, 2 GB RAM, 32 GB Interní paměti, 5 MPx přední fotoaparát, 16 MPx zadní fotoaparát, 3000 mAh baterii s TurboPower rychlé nabíjení.

17. Května Motorola hostí tiskovou konferenci v Mexiku a Indii, kde budou oficiálně oznámeny tyto dva telefony Moto G4 a Moto G4 Plus.

Moto G4, Moto G4 Plus, Motorola, Lenovo

Moto G4, Moto G4 Plus, Motorola, Lenovo