Vypnout reklamy

Nové fotky Moto G4 Plus

Vydáno dne: 17.5.2016

Motorola Mobility (vlastněna Lenovo od roku 2014) je připravena dostat do světa dva nové chytré telefony na systému Android. Jmenují se Moto G4 a Moto G4 Plus. Díky několika uniklým fotografiím můžeme potvrdit, že se druhý telefon bude nazývat Moto G4 Plus. Dvě nové fotografie poukazují na krabičku, ve které se bude nový telefon prodávat. […]

Motorola Mobility (vlastněna Lenovo od roku 2014) je připravena dostat do světa dva nové chytré telefony na systému Android. Jmenují se Moto G4 a Moto G4 Plus.

Díky několika uniklým fotografiím můžeme potvrdit, že se druhý telefon bude nazývat Moto G4 Plus.

Moto G4 Plus přední strana krabičky

Moto G4 Plus přední strana krabičky

Moto G4 Plus zadní strana krabičky

Moto G4 Plus zadní strana krabičky

Dvě nové fotografie poukazují na krabičku, ve které se bude nový telefon prodávat. Na přední straně můžeme vidět známé M(oto) logo a na zadní straně si počtete jaké novinky telefon má, a také Lenovo logo. Moto G4 plus je také na ochranné fólií, která pokrývá chytrý telefon.

Ochranná fólie na displeji Moto G4 Plus

Ochranná fólie na displeji Moto G4 Plus

Specifikace mobilního telefonu

Už z dohadů víme, že Moto G4 Plus bude mít snímač otisků prstů, 5.5 palcový displej, LTE, osmijádrový procesor, 2 GB RAM, 32 GB Interní paměti, 5 MPx přední fotoaparát, 16 MPx zadní fotoaparát, 3000 mAh baterii s TurboPower rychlé nabíjení.

17. Května Motorola hostí tiskovou konferenci v Mexiku a Indii, kde budou oficiálně oznámeny tyto dva telefony Moto G4 a Moto G4 Plus.

Moto G4, Moto G4 Plus, Motorola, Lenovo

Moto G4, Moto G4 Plus, Motorola, Lenovo

 

Další zajímavé příspěvky
Motorola One Fusion+ specifikace

Nový telefon Motorola One Fusion+ bude k dispozici již velmi brzy. Podle ověřeného zdroje máme i specifikace těchto telefonu.

Motorola Edge+ logo k vidění na fotografií
Motorola Edge +

Motorola Edge+ logo k vidění na fotografií. Nový vlajkový telefon společnosti Motorola by mohl dorazit velmi brzy.

Motorola bude mít telefon se stylusem, ale nebude to konkurence Note 10 a S Pen
Motorola

Nový telefon od firmy Motorola bude mít stylus, ale ten nebude tak dobrý, jako od Samsungu. Motorola míří do segmentu Přečíst si více

Motorola Edge+ klíčové specifikace
Motorola Edge+

Klíčové specifikace nového telefonu Motorola Edge+ jsou k dispozici. Pojďme se podívat, co si pro nás Motorola přichystala.