„Nově se bude vyžadovat přihlášení do společenské aplikace Pixel Watch, což nám umožní zálohování nastavení Wear OS“

Nově budete muset být přihlášeni do svého Google účtu při prvním nastavení vašeho Pixel Watch. Dosud nebylo nutné přihlášení do společné aplikace hodinek. To se ale zdá, že se změní a...
"Nově se bude vyžadovat přihlášení do společenské aplikace Pixel Watch, což nám umožní zálohování nastavení Wear OS"

Nově budete muset být přihlášeni do svého Google účtu při prvním nastavení vašeho Pixel Watch. Dosud nebylo nutné přihlášení do společné aplikace hodinek. To se ale zdá, že se změní a nakonec nám to umožní mít větší kontrolu nad zálohováním a obnovováním nastavení Wear OS na vlajkových nositelných zařízeních od Googlu.

Zatímco Pixel Watch, dlouho očakávané smart hodinky od Googlu, ještě nebyly uvedeny na trh, už se dozvídáme některé zajímavé detaily o možnostech nastavení a zálohování těchto hodinek. Podle informací získaných z aktuálního vydání společnosti Wear OS Companion appu, který je součástí Pixel Watch, bude nutné být přihlášen do svého Google účtu, abyste mohli používat všechny funkce a možnosti těchto hodinek.

Tato změna je pravděpodobně způsobena snahou Google o větší flexibilitu při zálohování a obnovování dat na svém vlajkovém zařízení. Přihlášení do společné aplikace hodinek umožní uživatelům mít přístup a kontrolu nad svými nastaveními a možnostmi přes různá zařízení. To je velkým přínosem, protože uživatelé nebudou závislí na jediném zařízení pro správu svých hodinek.

Tato aktualizace by měla také usnadnit zálohování a obnovování dat při přechodu na nové zařízení. Uživatelé budou mít možnost rychle a snadno přenést všechna svá nastavení a data z jednoho zařízení na druhé. To znamená, že pokud budete chtít vyměnit svůj starý Pixel Watch za nový, nebudete muset znovu nastavovat všechny své preference a aplikace. Stačí se přihlásit do svého Google účtu ve společné aplikaci hodinek a nechat ji obnovit všechna vaše nastavení.

FAQ:

Q: Proč budu muset být přihlášen do svého Google účtu pro použití Pixel Watch?

A: Přihlášení do Google účtu umožní větší kontrolu nad zálohováním a obnovováním dat na Pixel Watch. Tato funkce umožní uživatelům přenést a obnovovat nastavení a data z jednoho zařízení na druhé.

Q: Co když nemám Google účet?

A: Pro používání Pixel Watch bude nutné mít Google účet. Pokud ho ještě nemáte, můžete si ho snadno vytvořit na stránkách Google.

Q: Je možné používat Pixel Watch bez přihlášení do Google účtu?

A: Ne, nová aktualizace vyžaduje přihlášení do Google účtu pro plné využití funkcí Pixel Watch a možnosti zálohování a obnovy dat.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/pixel-watch-app-update-google-account/