Vypnout reklamy

Nové video ze hry Need for Speed na mobil

Need for Speed na mobilní telefon bude k dispozici tento rok a vypadá hra opravdu pěkně. Na vývoji pracuje čínské herní studio, které pracovalo i na Call of Duty Mobile.

Pro mobilní telefony vzniká nová hra Need for Speed Mobile 2022. Pravděpodobně dorazí ve chvíli, kdy vyjde i nové NFS na PC. Hru vytváří Čínské herní studio TiMi Studio.

Stojí za tvorbou hry Call of Duty Mobile nebo Pokémon Unite. Se svým novým projektem hodlá přispět do další světoznámé série a to NFS. Většina tedy známých her, které jsou na PC oblíbené, tak se poslední dobou dostávají na mobilní telefony.

Jako po grafické stránce musíme hru pochválit. Teď záleží jak se bude hrát, ale vypadá to opravdu dobře a jde vidět, že mobilní hry se pomalu dostávají na další novou úroveň. Kdo by si kdy pomyslel, že si zahrajete Need for Speed na mobilu nebo takové Call of Duty.

Ve hře je momentálně trojice aut a to McLaren F1, Lamborghini, Aventador, Gallardo. Hru pohání Unreal Engine 4. Styl řízení je přebrát od NFS Online, který už neexistuje.