Vypnout reklamy
14.1.2019

Nejnovější novinky android her pro 2. týden 2019

Obchod Google Play nabídl několik novinek a zároveň několik herních novinek chystá. Nicméně Google Play má docela velkou konkurenci a to díky novému Epic Games obchodu, který si bere menší částku za prodej hry, než je tomu u Google.

Trulion Online je MMORPG hra

Jedná se o novu zábavnou MMORPG hru, ve které chcete prožít svůj vysněný příběh. Máte k dispozici různé bojovníky, obchodníky a mnohem více.

Trulion Online

Trulion Online

Rangers of Oblivion je zábavná MMORPG

Jedná se o typickou hru, ve které naháníte veškerá monstra. Celá hra se odehrává ve stylu MMORPG, kde hrajete za člena Rangers. Skupinu monster, kteří mají za cíl bránit svět Malheim.

RuneScape je velmi populární a to díky mobilní verzi

RuneScape byla populární již před několika lety. Hra MMORPG RuneScape má již 18 let a je mnohem populárnější díky Old School RuneScape z minulého roku.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.