Vypnout reklamy

Nová beta aktualizace pro telefon Galaxy S10 obsahuje spoustu opravených chyb, které byly v telefonech nalezeny. Neznamená to, že chyby mají všechny.

1.12.2019

Nový build Samsung Galay S10 opravuje spoustu chyb

Samsung vydal beta aktualizaci pro Galaxy S10 telefon a před pár dny zároveň už opravil problémy s bluetooth, ovládáním hlasitosti nebo ukazatelem notifikací.

V této chvílí vychází další nový balíček aktualizací, kde opravuje firma opravdu spoustu chyb. Nová aktualizace firmware opravuje problémy s resetováním telefonu, always-on display, přesun souborů, padání Wi-Fi, Bluetooth problémy se sluchátky a šumem.

Samsung Galaxy S10 aktualizace
Samsung Galaxy S10 aktualizace

Co vše opravuje můžete vidět na fotografií. Problémů je zde opravdu hodně. Například hodiny se u někoho nezobrazovaly na uzamčené obrazovce, kamerová stabilizace a mnohem více.

Aktualizace má mezi 130MB a 200MB. Teď záleží, jestli jste v beta programu. Pokud ano, tak aktualizaci uvidíte v nastavení -> software aktualizace.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.