Vypnout reklamy

Samsung představí přes 50 nových funkcí které dorazí z telefonu Samsung Galaxy Note 10. Tyto nové funkce příjdou s aktualizací, která postupně dorazí ve všech zemích.

18.11.2019

Samsung přivede další funkce z Note 10 na Galaxy S10

Poprvé, když se tak stalo, tak byli zákazníci velmi spokojeni. Samsung dodal funkce z Note 10 na telefon Galaxy S10 před několika měsíci a teď se to rozhodl opakovat.

Samsung oznámil, že zcela nový software pro Galaxy S10e, S10, S10+ a S10 5G představí více než 50 funkcí z Note 10.

Firma tak přidá všechny nové chytré funkce multimédia a Wi-Fi streamování na Galaxy S10.

Vylepšené vyhledávání
Vylepšené vyhledávání

Například v Galérií budou mít uživatelé možnost najít své oblíbené fotografie mnohem rychleji a to podle klíčových slov. Taktéž aktualizace zpřístupní objevování nových písniček, filmů nebo TV show.

Automatický hotspot

Dále je tady automatický Hotspot, který udělá z telefonu Wi-Fi hub. Galaxy S10 tak vytvoří automatický hotspot u Samsung zařízení, kteří sdílejí stejný účet nebo mají rodinný účet.

Dále nejnovější aktualizace pro Galaxy S10 přidává osobní dotyk na videa, takže můžete kreslit bez toho, aniž byste potřebovali S Pen a to skrz AR Doodle funkci. Díky Samsung DeX můžete udělat z klipu dynamické video a to jednodušeji, než předtím.

Aktualizace se dostává do všech telefonu, ale postupně. Neví se přesně, kdy dorazí do České republiky.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)