Vypnout reklamy

Nové detaily telefonu Pixel 4 XL

Máme k dispozici nejnovější informace ohledně Google Pixel 4 XL telefonu, který má disponovat funkcí Face ID po vzoru Apple.
Pixel 4 XL

Stále nové a nové informace. Víme, že telefon Google Pixel 4 XL bude disponovat odemykáním pomoci tváře a novým displejem. Podle všeho se má jednat o displej s frekvencí 90Hz. Vyšší frekvence znamená lepší požitek z hraní mobilních her.

K dispozici je prozatímní software, který bude umístěn v telefonu Pixel 4 XL. Již víme, že telefon bude disponovat novinkou v podobě odemykání pomoci tváře a ovládání gesty. Ohledně citlivého rámečku (Active Edge), kdy stačí, aby uživatel telefonu zmáčkl rámeček telefonu a otevřela se mu daná funkce, tak není jisté, avšak na fotkách je k vidění.

Pixel 4 XL
Pixel 4 XL

Displej disponuje novou funkcí zvanou Ambient EQ, což je podobná funkce, co má Apple True Tone. Telefon tak dokáže vyvažovat bílou barvu na základě světelností zvenčí.

Specifikace

Telefon Pixel 4 XL bude disponovat čipem Snapdragon 855 a se 6GB RAM, 64GB/128GB interním úložištěm.

Pixel 4 XL
Pixel 4 XL

Dále má telefon mít 12.2MPx kameru a 16MPx teleskopická kamera. Třetí senzor podle všeho má sloužit něco jako rentgen, tedy to, co lidské oko ani nevidí, ale senzor to zachytí.

Přední kamera má mít 8.1MPx a baterie v telefonu je 3700mAh.

Dostupnost

Telefon se má odhalit již 15. října na Google události. Pixel 4 XL bude dostupný v černé, bílé a oranžové barvě.

Google Pixel 4 XL bude stát okolo 899$ a Pixel 4 za 799$.

Oba telefony mají systém Android 10 se zárukou aktualizace po dobu tří let.