Vypnout reklamy

Nový hrdina Brammashell pro vaši skupinu v GrandChase poskytuje tankové posílení.

KOG Games oznámil oficiální vydání nového hrdiny Brammashell ve hře GrandChase následující po dřívější fázi předregistrace. Na oslavu této nové příchozí můžete zúčastnit se různých herních událostí, včetně mnoha úkolů na…

Nový hrdina Brammashell pro vaši skupinu v GrandChase poskytuje tankové posílení.

KOG Games oznámil oficiální vydání nového hrdiny Brammashell ve hře GrandChase následující po dřívější fázi předregistrace. Na oslavu této nové příchozí můžete zúčastnit se různých herních událostí, včetně mnoha úkolů na posílení jeho síly ve vaší skupině.

V nejnovějším updatu GrandChase se můžete těšit na užívání moci Prime Knighta. Tento útočný hrdina nejen oslabuje své nepřátele, ale také může nabídnout nezranitelnost svým spojencům. Zvláště dobře spolupracuje s Job Change Rin(T) – která bude brzy také uvedena – která dokáže léčit svou skupinu pomocí své schopnosti Flash of Light. To koresponduje s pasivní schopností Brammashella For Agnesia, která může snížit poškození, které skupině přijde.

Pokud jste fanoušky hry GrandChase, určitě si nenechte ujít tuto skvělou novinku a zúčastněte se uvedených herních událostí. Brammashell a další nové postavy vám zajisté přinesou spoustu zábavy a nových strategických možností.

**FAQ:**
1. Jak mohu získat nového hrdinu Brammashella?
2. Jaké jsou nejlepší strategie pro využití síly Prime Knighta ve vaší skupině?
3. Kdo jsou další hrdinové, se kterými Brammashell dobře spolupracuje?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/grandchase/brammashell-release/