Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Huawei se čtyřmi senzory. Telefon prošel certifikací v Číně a již brzy se ukáže, co to je za telefon. Tipujeme Nova 5i Pro nebo Mate 30 Lite.

Čínská agentura TENNA povolila vstup na trh novému chytrému telefonu pod označením SPN-AL00 a SPN-TL00. Je možné, že se jedná o nové telefony Nova 5i Pro nebo Mate 30 Lite.

K dispozici nemáme žádné fotografie zařízení, ale máme na druhou stranu detailní specifikace. Podle všeho má mít telefon 6.23 palcový IPS displej s rozlišením 2340 x 1080px a 32MPx selfie kamerou. Na zadní straně je připraven fotoaparát se čtyřmi senzory o velikosti 48MPx, 8MPx a 2x 2MPx senzory.

Silný čip

Co se týče čipu, tak zde bude procesor osmijádrový Kirin a taktem na 2.2GHz. Nechybí ani 6 nebo 8 GB RAM paměti, 128GB nebo 256GB interní paměti s možnosti rozšíření skrz microSD kartu.

Nové zařízení od Huawei
Nové zařízení od Huawei

Baterie je tady o velikosti 3900mAh s podporou rychlého nabíjení. Telefon poběží na Android 9 a EMUI 9. Podle všeho bude telefon v nabídce v černé a modré barvě.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.