Nový Note 7 TouchWiz

Pojďme se podívat, co přinesl nový TouchWiz v novém telefonu Samsung Galaxy Note 7. Samsung spustil beta verzi TouchWiz pro Note 5 v Koreji. Ikonky jsou lépe vyhlazené a některé jsou úplně změněné.

Pokud tedy čekáte na nový Galaxy Note 7, který má přijít do Evropy 2. září, tak se můžete podívat na nové uživatelské rozhraní tohoto telefonu.

Video UX Touch Wiz Note 7

Konzistentní ikonky, která mají zaoblené rohy. Vypadá to opravdu hezky. Další novinkou je tak jak je tomu u iOS 10, tak popadnete telefon a pokud máte telefon zamknutý a zvednete ho na úroveň svých očí, tak se displej rozsvítí a vy uvidíte vše, co máte na zamknuté obrazovce. Nemusíte tak stále mačka tlačítko „power“.

Konzistentní ikonky se zaoblenými rohy v novém TouchWiz Note 7

Konzistentní ikonky se zaoblenými rohy v novém TouchWiz Note 7

 

Zobrazení zamknuté obrazovky bez zmáčknutí tlačítka "power" v novém TouchWiz Note 7

Zobrazení zamknuté obrazovky bez zmáčknutí tlačítka „power“ v novém TouchWiz Note 7

Krásné, čisté a minimalistické menu pro nastavení v TouchWiz

Je tady minimalistické, čisté menu nastavení. Spousta možností a tentokrát s parádními ikonky a fontem, který je příjemný na čtení.

Čistější a minimalistické nastavení s ikonkami

Čistější a minimalistické nastavení s ikonkami

Funkce Always On v Touch Wiz na Note 7

Funkce „Always-on“ displej má i Galaxy S7 nebo S7 Edge. Skvělá věc. Můžete si nainstalovat aplikace třetích stran jako je kalendář nebo notifikace a nastavit si také svůj vlastní podpis nebo pin. Pokud si necháte displej neustále zapnutý, tak aplikace, které jste si tam vložili, tak je tam také budete mít.

Funkce "Alway-On" v novém TouchWiz Note 7

Funkce „Alway-On“ v novém TouchWiz Note 7

TouchWiz dokáže šetřit baterii i díky snížení rozlišení

Nový šetřící mód, který dokáže změnit i rozlišení displeje. Záleží však na nastavení. Může se změnit rozlišení z QHD na FHD a HD. Střední „šetřící mód“ sníží rozlišení na FHD a světlost sníží na 10%. Což prodlouží baterii opravdu hodně.

Šetřící mód v TouchWiz Note 7

Šetřící mód v TouchWiz Note 7

zdroj: phonearena.com