Samsung Galaxy Note 7 je tady!

Oficiální představení právě probíhá. Note 7 je prvním mobilním telefonem v sérií Note, který je voděodolný a disponuje tak certifikátem IP68. Telefon tak můžete ponořit do 1 metru po dobu 30 minut. Displej má obě strany zaoblené, a je pokryt výbornou novinkou Gorilla Glass 5. Note 7 má naprosto úžasný displej. Samsung se drží 5.7 palcového SAMOLED se zaoblením na obou […]

Samsung Galaxy Note 7 oficiálně !

Oficiální představení právě probíhá. Note 7 je prvním mobilním telefonem v sérií Note, který je voděodolný a disponuje tak certifikátem IP68. Telefon tak můžete ponořit do 1 metru po dobu 30 minut.

Displej má obě strany zaoblené, a je pokryt výbornou novinkou Gorilla Glass 5.

Samsung Galaxy Note 7 oficiálně !

Samsung Galaxy Note 7 oficiálně !

Note 7 má naprosto úžasný displej. Samsung se drží 5.7 palcového SAMOLED se zaoblením na obou stranách. Telefon bude mít vysoké rozlišení QHD a jako první z mobilních telefonních displejů bude podporovat HDR. Tuto novinku si vypůjčil ze 4K televizí. Dovoluje tak displejům zobrazovat mnohem více barev a scén ve vysokém kontrastu.

Nový S Pen!

S Pen – můžete s ním psát pod vodou!

Zabezpečení Note 7

Samsung se rozhodl přidat iris skener je to arzenál biometrických senzorů. Pravděpodobně brzy nahradí snímač otisků prstů. Iris skener je cesta bezpečných plateb pro Samsung Pay, Knox a vaše osobní složky. Samozřejmě můžete i nadále využívat snímač otisků prstů.

Samsung Galaxy Note 7 černá varianta

Samsung Galaxy Note 7 černá varianta

Specifikace Samsung Galaxy Note 7

Note 7 přichází jako první Samsung telefon s portem USB TYP C. Tento port podporuje On The Go rychlo nabíjení. Je tady dostupné i bezdrátové nabíjení.

Baterie je o velikosti 3500 mAh je tak o 100 mAh menší jak  Galaxy S7 Edge.

Samsung Galaxy Note7

Samsung Galaxy Note7

K dispozici budete mít skvělou 12MPx duální kameru z Galaxy S7. Disponuje optickým stabilizátorem obrazu a dokáže nahrávat v rozlišení až 2160p. Přední kamera má 5Mpx opět z Galaxy S7.

Výkone Note 7 je úžasný. Telefon je poháněn  Snapdragon 820 nebo Exynos 8890 (mysleli jsme, že bude mít Snapdragon 821), pouze 4GB RAM (škoda těch 6GB) a 64GB interní úložiště. Rozšíření přes microSD kartu. UFS karty nejsou podporovány.

Samsung Galaxy Note7

Samsung Galaxy Note7

Systém Samsung Galaxy Note 7

Každý si říkal, že by nový telefon od Samsungu mohl disponovat systémem Android 7.0 nugát, ale není tomu tak. Tento telefón bude mít Android 6.0, ale samozřejmě dostane aktualizaci.

Galaxy Note 7 v infografice

Galaxy Note 7 infografika

Galaxy Note 7 infografika

Datum prodeje v USA a Evropě

Samsung Galaxy Note 7 jde do předprodeje již 3. Srpna 2016. Oficiální prodej začne  19. Srpna v USA v Evropě bude k prodeji od 2. Září 2016.

Narozdíl od Galaxy S7 a S7 Edge nebude Samsung nabízet k tomuto telefonu zdarma brýle pro virtuální realitu Gear VR, ale pro limitovaný čas budete moct získat zdarma Gear Fit 2 nebo 256 GB MicroSD kartu.