Vypnout reklamy

Nový telefon Huawei P Smart Z?

Vydáno dne: 4.3.2019

Nový telefon Huawei P Smart Z byl zaregistrován u úřadu EUIPO. Telefon se pravděpodobně představí 26. března 2019.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

V roce 2018 firma Huawei představila telefon Huawei P Smart. Jednalo se o atraktivní telefon, který se dostal na trh. Následoval telefon P Smart + a o půl roku později na počátku roku 2019 se jednalo o P Smart 2019. Avšak máme podezření, že se chystají další modely telefonu.

Na konci měsíce únor 2019 firma požádala o ochrannou známku Evropský úřad a to na Huawei P Smart Z. Je možné, že se jedná o herní chytrý telefon.

Huawei P Smart Z
Huawei P Smart Z

Právě 28. února společnost Huawei požádala o ochrannou známku pro model Huawei P Smart Z a to u EUIPO. Ochranná známka je po třídou 9, což znamená pro chytré telefony. Žádost podala advokátní kancelář Forresters IP LLP s Londýna, která firmu Huawei v EU zastupuje.

V řadě P Smart nalezneme telefony, které jsou velmi levné. Teď je diskuze o tom, co znamená v názvu telefonu právě to “Z”. Někteří říkají, že se jedná o to 10x optický ZOOM, ale podle všeho bude mít telefon pouze 2x ZOOM. Další možností je “Z” jako Generace “Z”, tedy telefon určen pro uživatelé, kteří rádi využívají multimédia a sociální média.

Právě 26. března firma Huawei bude představovat sérií Huawei P30, takže si myslíme, že právě tady se dozvíme více informací o sérií P Smart.

Zdroj

Buroň Tomáš