Nový telefon Lenovo střední třídy na TEENA

Lenovo představí již brzy další telefon střední třídy. Má se jednat o model L3811 a dorazí s osmijádrovým procesorem a 6.3 palcovým FHD+
Lenovo Z6 Pro

Poté co firma Lenovo vydala svůj vlajkový telefon Z6 Pro minulý týden, tak Lenovo se poohlíží, jak rozšířit své portfolio střední třídy. Díky certifikaci na TEENA víme, že Lenovo opravdu něco chystá pod označením Lenovo L38111.

Trojitý fotoaparát bude samozřejmostí. Spekulace míří ná střední třídu telefonu série „K“. Telefon disponuje 6.3 palcovým FHD+ IPS displejem s výřezem ve tvaru kapky a 8MPx selfie kamerou. Telefon vypadá, že je „obalen“ sklíčkem, ale může se jednat i o klasický plast.

Hlavní senzor fotoaparátu bude mít 16MPx a zadní část je také doplněna LED bleskem a snímačem otisků prstů. Procesor uvnitř telefonu není zveřejněn, ale měl by mít 8-jádro s frekvencí 2.2 GHz. K dispozici bude také 3/4/6 GB RAM konfigurace s 32/64/128GB interním úložištěm. Telefon nabídne 3930 mAh baterií s 18W rychlým nabíjením.

Zařízení běží na Android 9.0 a disponuje černým, bílým, šedým stříbrným, zlatým, zeleným, červeným, fialovým a modrou variantou.

Zdroj