Vypnout reklamy

Nový Wiko Hi Enjoy 70 Pro 5G s HarmonyOS – novinka na trhu!

Francouzská společnost Wiko nedávno oznámila svůj nejnovější smartphone s operačním systémem HarmonyOS, a to model Hi Enjoy 70 Pro 5G. Tento zařízení disponuje čipsetem Dimensity 700, velkou baterií o kapacitě 5…

Nový Wiko Hi Enjoy 70 Pro 5G s HarmonyOS - novinka na trhu!

Francouzská společnost Wiko nedávno oznámila svůj nejnovější smartphone s operačním systémem HarmonyOS, a to model Hi Enjoy 70 Pro 5G. Tento zařízení disponuje čipsetem Dimensity 700, velkou baterií o kapacitě 5 000 mAh a dvěma fotoaparáty.

Společnost je známá tím, že opětovně uvádí na trh telefony od Huawei pod svým vlastním jménem, a tento model není výjimkou. Hi Enjoy 70 Pro je prakticky identický s Huawei nova 12i, nedávno představeným na zahraničních trzích.

Wiko Hi Enjoy 70 Pro 5G přináší 6,7palcový LCD displej s Full HD+ rozlišením, obnovovací frekvencí 90 Hz a „punch hole“ pro 8 MP selfie kameru. Velký kruh na zadní straně by mohl naznačovat masivní fotoaparátové uspořádání, avšak realita je…

FAQ:
1. Jaká je cena Hi Enjoy 70 Pro 5G?
Cena tohoto smartphone zatím není známa, očekává se však, že bude konkurenceschopná na trhu.

2. Kdy bude dostupný Hi Enjoy 70 Pro 5G?
Datum oficiálního uvedení na trh zatím není stanoveno, předpokládá se však brzké uvedení.

3. Jaké další funkce nabízí Hi Enjoy 70 Pro 5G?
Kromě již zmíněných specifikací má tento smartphone také podporu pro 5G sítě, což znamená rychlý internetový přenos dat a plynulý provoz aplikací.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/wiko_hi_enjoy_70_pro_5g_launches_with_harmonyos-news-62220.php