Vypnout reklamy

O jakých hrách jsme minulý týden psali?

Vydáno dne: 14.7.2019

Hry, které jste možná nestihli, ale my jsme o nich napsali. Dnes je máme na jednom místě a můžete si je stáhnout a zahrát naprosto zdarma.

Spousta nových android her vyšlo. Možná někteří z vás nestihli tyto herní novinky a proto přinášíme parádní souhrn, kde si veškeré hry z minulého týdne shrneme. Jedná se o akční klasiky, strategické hry, simulátory a další.

Sonic the hedgehog 4: Episode 2

Hru si stáhnete zde

Zajímavá android hra, ve které si zahrajete se Sonicem. Musíte proskákat přes překážky. K dispozici máte 5 unikátních zón, 7 silných hrdinů, jednoduché ovládání. Vydejte se do světa Sonic.

Grand Gangsters 3D

Hru si stáhnete zde

Staňte se gangsterem tohoto města. Máte tady otevřený svět. Celkem 6 typů motorových vozidel, do kterých můžete nasednout. Nechybí ani spousta zbraní. Celkem jich je 15 a ty využijete proti svým nepřátelům.

First Hero

Hru si stáhněte zde

Nová skvělá android strategie, ve které si zahrajete za historické postavy. Cestujete časem, takže si zahrajete třeba za krále Artuše. Je potřeba odolávat veškerým nepřátelům. Hra má několik map, kde se vše odehrává a k tomu má mód pro více hráčů.

Bus Simulátor

Hru si stáhněte zde

Skvělý propracovaný simulátor, ve kterém budete parkovat s autobusem na velmi složitých místech. Dejte si pozor, abyste zbytečně nezpůsobili nehodu a podařilo se vám v pořádku zaparkovat na svém místě.

Car Driving simulátor

Hru si stáhnete zde

Další herní simulátor, který se odehrává ve městě San Francisco. V této android hře se utkáte ve městě s ostatními hráči online. K dispozici jsou různorodé modely a dokonce i čtyřkolky.

Buroň Tomáš