Co očekávat od Samsung, LG, Sony a dalších na IFA 2017?

Od 1 – 6. září bude probíhat mezinárodní konference v Berlíně. Jedná se o IFA, kde se představují další vlajkové telefony. V únoru se jedná o MWC v Barceloně a v záři je to zase IFA. Vše začne 1. září, ale již den předem budou představeny ty největší pecky. Samsung však Note 8 představí ještě […]

IFA 2017 oznámení chytrých telefonu Samsung, HTC, a další

Od 1 – 6. září bude probíhat mezinárodní konference v Berlíně. Jedná se o IFA, kde se představují další vlajkové telefony. V únoru se jedná o MWC v Barceloně a v záři je to zase IFA.

Vše začne 1. září, ale již den předem budou představeny ty největší pecky. Samsung však Note 8 představí ještě dřív.

LG

LG V30

LG V30

LG má naplánováno na 31. srpna představení pravděpodobně nového telefonu LG V30. Ti z vás, co neznají LG V20 a LG V10, tak vám ho trošku představíme. V Evropě V série nebyla nikdy dostupná oficiálně, ale V30 již bude, akorát nenabídne dvojí displej, jak bylo původně plánováno. V20 i V10 tuto funkci měli.

LG V30 bude však opět silný telefon, tak jak tomu bylo u LG V20 i V10. Od doby, kdy jsou telefony Q série oficiální, tak věříme, že právě V30 bude mít ten nejsilnější hardware. Avšak jsme si taktéž jistí, že na IFA 2017 se objeví Q6, Q6+ a Q6a

Samsung

Jak jsme psali již výše, tak jsme docela zmatení. Samsung totiž chce představit telefon dříve. Nebude tak na IFA a to z jednoho důvodu. Nechce jít přímo naproti Apple iPhone 8, proto se rozhodli, že svou událost vytvoří na 23. srpna nebo 26. srpna.

Avšak jsou zde informace, že Samsung oznámí telefony střední třídy s duálním fotoaparátem. Podle všeho se bude jednat o Galaxy C sérií, avšak něco se říká, že tyto telefony budou pouze pro Asií.

Sony

Sony Xperia telefon nově 31. srpna 2017

Sony Xperia telefon nově 31. srpna 2017

Stejně jako LG, tak Sony oznámilo na 31. srpna oznámení svého nového high-end telefonu Xperia. Pravděpodobně se tak jedná o nástupce XPeria XZs, který se jinak nazývá jako Xperia XZ1. Jsou zde taktéž informace, že společnost pracuje na telefonu s menším rámečkem.

HTC

V minulosti HTC oznámilo během IFA své nové telefony, proto očekáváme, že i tento rok oznámí HTC své telefony střední třídy. Jsou zde zvěsti, že HTC pracuje na telefonu střední třídy s „Edge Sense“ funkcí.

Asus

Asus ZenFone 4V oznámen v Rusku

Asus ZenFone 4V oznámen v Rusku

ZenFone je série chytrých telefonu firmy Asus. V příštích měsících je nachystané spuštění nového telefonu ZenFone 4. Telefon střední třídy Asus ZenFone 4V je oficiálně oznámen v některých částech světa a IFA bude to správné místo, kde se může oznámit na plno.

Avšak očekává se oznámení dalších 5 chytrých telefonu Asus ZenFone a to včetně high-end ZenFone 4 Pro a ZenFone 4 Max s extra-velkou baterií.