Vypnout reklamy

Ochranná známka Samsung Make & Play 3D

Vydáno dne: 25.6.2019

Společnost Samsung si nechala registrovat ochrannou známku Make & Play 3D, která popisuje funkčnost kamery ToF. Pravděpodobně se bude jednat o funkci v telefonu Galaxy Note 10. Ještě zbývá šest týdnů do uvedení nového telefonu Galaxy Note 10 na trh. Dnes máme možnost se seznámit s novou technologií, kterou bude telefon Note 10 disponovat. Krom […]

Společnost Samsung si nechala registrovat ochrannou známku Make & Play 3D, která popisuje funkčnost kamery ToF. Pravděpodobně se bude jednat o funkci v telefonu Galaxy Note 10.

Ještě zbývá šest týdnů do uvedení nového telefonu Galaxy Note 10 na trh. Dnes máme možnost se seznámit s novou technologií, kterou bude telefon Note 10 disponovat. Krom toho se očekává tato technologie i u jiných modelů.

Note 10 bude mít určitě senzor ToF pro snímání hloubky scény.

Registrace ochranné známky

Dnes 20. června 2019 podala ochrannou známku EUIPO pro název Make & Play 3D. Ochranná známka byla předložena zprostředkovatelem Abril Abogados z Madridu, Španělsko. Tato společnost už Samsung zastupovala a to ve chvíli, kdy podávala ochrannou známku Neuro Game Booster (aplikae pro optiamlizaci her).

Ochranná známka je zařazena do třídy 9 s popisem: Kamerový modul pro chytré telefony, optické senzory pro měření času (ToF – odraz od objektu za jednotku času).

Samsung Galaxy Note 10 s 3D ToF senzorem
Samsung Galaxy Note 10 s 3D ToF senzorem

ToF senzor se už objevuje v Galaxy S10 5G telefonu. Očekává se, že se zavede tento senzor do modelů jako je Note 10e, Note 10, Note 10 5G a Note 10 Pro.

Samsung vybaví fotoaparát se třemi clonami. Série S10 je omezena na dvě clony f /1.5 a f/2.4. Tato clona se upravuje podle světelných podmínek.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)