Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 10 Pro nakonec bude mít pouze 25W výkonnou nabíječku a nikoliv 45W. Ta bude náležet pouze telefonu Galaxy A90.

14.6.2019

Samsung Galaxy Note 10 Pro bude mít nakonec 25W nabíječku

Bohužel je to tak. Původně jsme si mysleli, že Samsung osadí k telefonu Note 10 Pro super rychlou nabíječku o výkonu 45W, ale zmýlili jsme se.

Samsung Galaxy Note 10 Pro má i přesto dorazit s funkcemi, které jsou tak jaksi navíc oproti standardní verzi. Právě rychlé nabíjení měla být jedna z nich. Nicméně podle informací má zůstat na výkonu 25W a pouze telefon Galaxy A90 obdrží nabíječku se 45W.

Rychlost nabíjení zase nebude tak zázračná oproti Note 9 nabíjení, kde byl k dispozici adaptér o výkonu 15W. Tentokrát Samsung přidal nabíječce 10W k dobru. Uvidíme v reálném zápřahu, jak se telefon rychle nabije i v případě větší baterie.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.