Vypnout reklamy

Oddechové android hry roku 2020

Pojďme se podívat na oddechové android hry roku 2020. Jsou to hry, které nezapadají do žánru akčních her nebo třeba logických, ale jsou spíše jenom na pobavení a uvolnění se.

Spongebob: Krusty Cook-Off

Televizní seriál je opravdu výborný a tak není divu, že se vývojáři rozhodli vydat i mobilní hru na toto téma s houbou SpongeBoba. Musíte dokončit jednotlivé objednávky na čas a to v restauraci pana Kraba, který neustále chce rozšiřovat svou působnost.

Pokemon Cafe Mix

Jedná se o zábavnou hru, s kapkou originality. Ocitáte se v kavárně, kde budete muset dokončovat jednotlivé objednávky tím, že vyřešíte logické úkoly. Můžete využít asistenci jiného pokémona. Hra je roztomilá a zábavná.

Pokémon Café Mix
Price: Free+

Golf Skies

Jedná se o oddechovou hru, kde budete muset odpálit z jedné planetky na druhou svůj golfový míček a pokusit se ho dostat do jamky. Po odpálení svůj míček ovládáte a snažíte se udělat vše proto, abyste ho dostali do jamky.

Golf Skies
Price: Free+

PAKO Caravan

Dalo by se říct, že se jedná o hru v podobě hada. V této hře totiž budete muset připojit další autíčka a vytvořit tak co nejdelšího hada. Hra má k dispozici přes 100 misí k dokončení, 15 úrovní, triků, misí a hlavně je tady žebříček těch nejlepších hráčů. Hra je zcela zdarma.

Fruit Ninja 2

První verze této hry vyšla před 10 lety. Hra byla v té době velmi oblíbená a nyní má i druhé pokračování. Má klasickou akční stránku hry, kdy musíte rychle reagovat a nově i multiplayer. Upravujte si své hlavní hrdiny a ponořte se do několika různých obrovských módů.