Odložení Google konference kvůli hurikánu

Světem technologii by v tomto měsíci měly pohnout 3 konference. První, která již proběhla, byla ze strany Applu a ten zde představil iPad mini, iPad 4 a MacBook Pro. Další dvě měli proběhnou ze strany Googlu a Microsoftu právě zítra 29. řijna 2012. Vzhledem ke stavu ohrožení ve Spojených státech, který je způsoben právě zuřícím […]

Světem technologii by v tomto měsíci měly pohnout 3 konference. První, která již proběhla, byla ze strany Applu a ten zde představil iPad mini, iPad 4 a MacBook Pro. Další dvě měli proběhnou ze strany Googlu a Microsoftu právě zítra 29. řijna 2012.

Vzhledem ke stavu ohrožení ve Spojených státech, který je způsoben právě zuřícím hurikánem Sandy, byl ale Google Event odložen.

Google se k tomuto Eventu nevyjádřil a to co představí, má být překvapení. Každopádně celý svět o této nadcházející konferenci mluví jako o Android eventu.

Celý tým androiduj.cz se těší s čím se Google vytasí. Za mne tipuji nový smartphone Nexus 4 od LG, Nexus 10 či Nexus 7 s 32 GB interní paměti a Micro SD slotem 🙂