Oficiální rendery Samsung Galaxy S10

Mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ a jeho rendery k dispozici. Jedná se o oficiální cestu, takže se jedná o věrohodné údaje.
Detail Samsung Galaxy S10

K dispozici máme oficiální rendery nejvyššího modelu Samsung Galaxy S10+. Rendery jsou provedeny v CAD verzi a můžeme vidět, že telefon Galaxy S10+ bude mít duální selfie fotoaparát a trojitý senzor na zadní straně.

Můžeme spekulovat, že datum na renderech je datum uvedení na trh. Na displeji je totiž datum 8. března, se kterým se dříve spekulovalo, že je to možná právě datum vydání telefonu. Představení je naplánováno na 20. února 2019.

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+

Vidíme přední část telefonu, kde je duální selfie fotoaparát a zároveň vidíme, jak je daný výřez kolem displeje proveden. Věříme, že druhá kamera bude pro široko-úhle zobrazení. Telefon taktéž nabízí menší rámeček než Galaxy S9+, takže Galaxy S10+ bude mít mnohem vyšší % poměr k velikosti displeje. Displej bude zároveň AMOLED.

Detail Samsung Galaxy S10

Detail Samsung Galaxy S10

Zadní část telefonu je podle renderu bílá perlová barva. Nechybí trojitý fotoaparát s LED bleskem a snímače tepu. Ten je u telefonech Galaxy S již od telefonu Galaxy S5. Normálně by na zadní straně byl snímač otisků, ale ten je v displeji s technologií Ultrasonic.

Nejde moc poznat, jestli bude mít telefon biometrickou autentizaci, protože spíše to vypadá, že se jedná o klasické senzory a tím pádem odpadá Iris skener.

Zdroj