Vypnout reklamy

Mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ a jeho rendery k dispozici. Jedná se o oficiální cestu, takže se jedná o věrohodné údaje.

K dispozici máme oficiální rendery nejvyššího modelu Samsung Galaxy S10+. Rendery jsou provedeny v CAD verzi a můžeme vidět, že telefon Galaxy S10+ bude mít duální selfie fotoaparát a trojitý senzor na zadní straně.

Můžeme spekulovat, že datum na renderech je datum uvedení na trh. Na displeji je totiž datum 8. března, se kterým se dříve spekulovalo, že je to možná právě datum vydání telefonu. Představení je naplánováno na 20. února 2019.

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+

Vidíme přední část telefonu, kde je duální selfie fotoaparát a zároveň vidíme, jak je daný výřez kolem displeje proveden. Věříme, že druhá kamera bude pro široko-úhle zobrazení. Telefon taktéž nabízí menší rámeček než Galaxy S9+, takže Galaxy S10+ bude mít mnohem vyšší % poměr k velikosti displeje. Displej bude zároveň AMOLED.

Detail Samsung Galaxy S10

Detail Samsung Galaxy S10

Zadní část telefonu je podle renderu bílá perlová barva. Nechybí trojitý fotoaparát s LED bleskem a snímače tepu. Ten je u telefonech Galaxy S již od telefonu Galaxy S5. Normálně by na zadní straně byl snímač otisků, ale ten je v displeji s technologií Ultrasonic.

Nejde moc poznat, jestli bude mít telefon biometrickou autentizaci, protože spíše to vypadá, že se jedná o klasické senzory a tím pádem odpadá Iris skener.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.