Oficiální seznam Motorola smartphoneů, které dostanou Android 14

Motorola zveřejnila seznam zařízení, které dostanou aktualizaci na nejnovější verzi operačního systému Android 14. Bohužel, tento seznam není snadno dostupný, musíte si prohledat webové stránky výrobce a na stránce každého zařízení…

Oficiální seznam Motorola smartphoneů, které dostanou Android 14

Motorola zveřejnila seznam zařízení, které dostanou aktualizaci na nejnovější verzi operačního systému Android 14. Bohužel, tento seznam není snadno dostupný, musíte si prohledat webové stránky výrobce a na stránce každého zařízení se dozvíte, zda můžete očekávat aktualizaci na Android 14.

Společnosti jako Samsung již prakticky dokončily aktualizaci na Android 14 pro desítky svých zařízení. Motorola však zatím s touto aktualizací zaostává. Naštěstí se ale web YTECHB rozhodl projít všechna zařízení od Motoroly a…

FAQ:
1. Která zařízení od Motoroly dostanou aktualizaci na Android 14?
– Seznam zařízení, která budou aktualizována na Android 14, lze najít na webových stránkách výrobce Motoroly. V současné době je však seznam obtížně přístupný a musíte prohledat stránky jednotlivých zařízení.

2. Jaké jsou klíčové novinky ve verzi Android 14?
– Zatím není známo, jaké přesné novinky a vylepšení přinese Android 14. Informace o nových funkcích se však budou postupně objevovat a budeme vás na našem webu informovat.

3. Kdy mohu očekávat aktualizaci na Android 14 pro své zařízení od Motoroly?
– Termíny aktualizace na Android 14 pro jednotlivá zařízení od Motoroly nejsou zatím známy. Doporučujeme sledovat webové stránky výrobce a očekávat oficiální oznámení.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/heres_the_official_list_of_motorola_smartphones_getting_android_14-news-61318.php