Vypnout reklamy

Ohlédnutím za rokem 2019 v případě vlajkových telefonu

Vydáno dne: 2.1.2020

Ohlédnutí za rokem 2019 v segmentu vlajkových mobilních telefonu je tady. Pokud tedy budete chtít si koupit 1 rok starý telefon, tak věříme, že tento souhrn vám pomůže.

Spousta vlajkových telefonu firem Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, LG, Sony se ukázaly na trhu minulý rok.

Firma HTC se spíše v dnešní době zaměřuje na virtuální realitu a jelikož má problém se prosadit na trhu s chytrými telefony, tak pomalu utlumuje výrobu těchto mobilních telefonu a investice přenáší na virtuální realitu či rozšířenou, kde se jí daří.

Mezi nejlepší vlajkové telefony patří.

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10 oficiálně představen
Samsung Galaxy Note 10 oficiálně představen

Telefon, který má přepracovanou funkcí zpracování obrazu a zároveň má telefon jeden z nejlepších senzorů pro fotografování a k tomu rychlé nabíjení až 45W. Konkurence na tento telefon má jen z těží, jelikož S Pen je skvělý pomocník.

OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Vlajkový telefon, který nabízí 90Hz obnovovací frekvenci displeje. Skvělý telefon pro hráče. Taktéž má vysouvací kameru, optimalizované využití baterie a vydrží až 100h (když ho nepoužíváte).

Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Do prémiového segmentu Samsung přinesl poprvé trojitý fotoaparát, kde je dodatek širokoúhlé kamery, která u Galaxy S9 chybí. V přední části telefonu pak vidíme duální senzor v průstřelu displeje.

Huawei P30 Pro

V době uvedení tohoto telefonu ještě neplatily restrikce ze strany US na Google služby. Telefon je tak prozatím posledním s těmito službami a nabízí 5x ZOOM periskopickou kameru. Taktéž využívá nový RYYB 40MPx senzor jako hlavní kameru. Senzor zvládá fotit hezké fotografie i za nízkého světla. Telefon je tak velmi konkurenčně schopný a za nízkou cenu s AMOLED displejem, vlastním čipem a rychlým nabíjením.

iPhone 11 Pro Max

Telefon, který zvládá nahrávat při 2160p @ 60fps. Je jasné, že co se týče výkonu, tak Apple je svým způsobem rychlejší, jelikož má optimalizovaný systém přímo pro svůj čip.

Další zajímavé příspěvky
Epic jde tvrdě po Apple a nazval ho monopolem a lhářem
Epic Games Store

Epic jde tvrdě proti Apple a nazývá ho lhářem a obrovským monopolem, což Apple na druho ustranu odmítá.

Tyto telefony byly v posledním čtvrtletí 2019 populární
Samsung Galaxy A10s

K dispozici máme souhrn telefonu, které byly v posledním čtvrtletí roku 2019 nejlepší. Jde vidět, že vysoká cena firmám nesvědčí Přečíst si více

Chytré telefony v roce 2019
Silný Hardware - asus rog phone

Nové mobilní telefony v roce 2019 udělali celkem pokrok. Dorazil první skládaný telefon, baterie jsou menší a lehčí a čipy Přečíst si více

Ohlédnutím za rokem 2019 v segmentů základních telefonu
Samsung Galaxy M20

Máme tady k dispozici skvělý souhrn mobilních telefonu, které patří do cenové relace základní třídy a tedy telefony, které stojí Přečíst si více

Tágy: