Once Human spouští předregistraci pro mobilní zařízení

Pro svět, který se tolik obává věcí, které se mohou pokazit, zdá se, že máme nesmírnou slabost pro postapokalyptická prostředí. Ať už jde o pocit svobody nebo nějakou morbidní fascinaci, svět…

Once Human spouští předregistraci pro mobilní zařízení

Pro svět, který se tolik obává věcí, které se mohou pokazit, zdá se, že máme nesmírnou slabost pro postapokalyptická prostředí. Ať už jde o pocit svobody nebo nějakou morbidní fascinaci, svět po konci je vždy oblíbeným místem pro filmy, knihy a ano, i hry.

Pokud tedy chcete zažít takovou melancholickou atmosféru, budete rádi slyšet, že hra Once Human od společnosti NetEase, open-world survival hra, nyní otevírá předregistrace pro mobilní zařízení. Hra je založená na přežití a hráči se musí snažit přežít v postapokalyptickém světě plném nebezpečí a výzev.

Hra Once Human slibuje ohromující grafiku, realističtí prostředí a možnost prozkoumat rozlehlý otevřený svět plný tajemství a nebezpečí. Hráči budou muset shromažďovat suroviny, stavět útočiště a bojovat proti nepřátelům, abychom se udrželi naživu.

Pokud jste fanoušky žánru postapokalyptických her a rádi byste si vyzkoušeli novou mobilní hru plnou napětí a akce, není nic snazšího než se předregistrovat pro Once Human a dostat se do akce co nejdříve. Hra slibuje nespočet hodin zábavy a adrenalinových zážitků ve světě po konci.

FAQ:

1. Jaká je cena hry Once Human?
– Hra Once Human je zdarma ke stažení a hráči si mohou vychutnat základní herní mechaniky bezplatně. Nicméně ve hře jsou dostupné i nákupy v aplikaci za reálné peníze.

2. Jak dlouho trvá pre-registrace?
– Pre-registrace pro hru Once Human jsou otevřené do určeného data, které bude stanoveno vývojáři. Po skončení pre-registrací si hráči mohou stáhnout hru a začít hrát.

3. Na jakých zařízeních mohu hrát hru Once Human?
– Hra Once Human je určená pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Hráči si mohou zahrát hru na svém telefonu nebo tabletu a zažít neuvěřitelné dobrodružství ve světě po konci.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/once-human/opens-pre-registration/