OnePlus 5 bude oznámen 15. Června

Podle nejnovější fotografie se rozhodla firma oznámit nový telefon OnePlus 5 právě 15. Června v 15:00 hodin. K dispozici však už máme několik informací, třeba o tom, jaký chipset v OnePlus 5 bude, jaké barevné varianty obdrží a třeba i fotografií pořízenou z OnePlus 5. Plakát můžete vidět vlevo na obrázku, který jasně uvádí, že […]

OnePlus 5

Podle nejnovější fotografie se rozhodla firma oznámit nový telefon OnePlus 5 právě 15. Června v 15:00 hodin. K dispozici však už máme několik informací, třeba o tom, jaký chipset v OnePlus 5 bude, jaké barevné varianty obdrží a třeba i fotografií pořízenou z OnePlus 5.

OnePlus 5

OnePlus 5

Plakát můžete vidět vlevo na obrázku, který jasně uvádí, že se 15. Června bude konat představení telefonu OnePlus 5. Ovšem mást může to, že slovo „OnePlus 5“ zde není napsáno, ale je nepravděpodobné, že by firma oznámila něco jiného.

Nicméně nemusí to být oficiální pozvánka, protože takový obrázek dokáže vytvořit člověk na pár kliknutí v Photoshopu. I když i my jsme slyšeli, že telefon má být představen někdy v polovině června, takže je to docela reálné datum.

zdroj: gsmarena.com