Vypnout reklamy

OnePlus 7 Pro bude mít skvělý displej a 5G

Vydáno dne: 25.4.2019

Telefon OnePlus 7 Pro verze bude nabízet 90Hz displej a 5G připojení. Firma tak chce konkurovat Samsungu a Huawei v high-end segmentu.

Nový nástupce telefonu OnePlus 6 bude již brzy představen. Mezitím se však objevují ještě informace o vyšší verzi a to OnePlus 7 Pro. Tato varianta bude představena zároveň s variantou OnePlus 7.

OnePlus 7 Pro bude disponovat připojením 5G. Ohledně ceny zde nebyla řeč, ale očekáváme, že tímto chce firma konkurovat Samsungu, Huawei a Apple.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 7 Pro

Displej telefonu OnePlus 7 Pro se podrobil i testu. Displej nabízí opravdu úžasný zážitek, kdy je pohyb obrazu naprosto bez zaseknutí a zároveň ostrý. Telefon totiž nabídne až 90Hz obnovovací frekvenci. Právě jenom verze “Pro” bude mít takový displej.

Standardem přitom je displej se 60Hz obnovovací frekvenci a vyšší frekvence je jenom u herních telefonu. Právě 90Hz obnovovací frekvence u telefonu, který není určen přímo pro hraní her, tak je velmi unikátní. Samotné efekty v uživatelským rozhraní mohou být mnohem příjemnější.

OnePlus 7 bude ale na druhou stranu dražší než OnePlus 6T. cena odstartuje na částce okolo 579$ za verzi 8GB + 128GB interní paměti. OnePlus taktéž nebude se svými telefony podstřelovat cenu konkurentů, aby se firma zákazníkům zalíbili.

Firma neustále roste a již nepotřebuje bojovat za nižší cenu. Navíc tato firma se dohodla s operátory T-Mobile v US, se kterým tyto telefony budou prodávat. Je to vlastně jediný Čínský výrobce, který nabízejí američtí operátoři.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 7 Pro

Poslední informace hovoří o tom, že OnePlus 7 Pro nabídne pop-up kameru, 3x ZOOM a ultra-širokoúhlé zobrazení.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: