Vypnout reklamy

Podle serveru AnTuTu, kde se objevil nový test telefonu OnePlus 6T je tomu opravdu tak. Telefon obdržel skóre 298 011 bodů, což značí zlepšení o 10 000 bodů oproti svému předchůdci. Zajímavé je to, že telefony obsahují stejné čipy, takže zlepšení je v oblasti softwaru. Minulý měsíc byl telefon OnePlus 6 třetí a to hned […]

30.10.2018

OnePlus 6T je druhý nejrychlejší Android telefon

Podle serveru AnTuTu, kde se objevil nový test telefonu OnePlus 6T je tomu opravdu tak. Telefon obdržel skóre 298 011 bodů, což značí zlepšení o 10 000 bodů oproti svému předchůdci. Zajímavé je to, že telefony obsahují stejné čipy, takže zlepšení je v oblasti softwaru.

Minulý měsíc byl telefon OnePlus 6 třetí a to hned za herním telefonem Asus ROG Phone a Xiaomi Black Shark. Nicméně OnePlus 6T je telefon, který se zařadil mezi tyto dva a herní telefon Asus ROG Phone odsouvá na třetí pozici.

AnTuTu test

AnTuTu test

Ještě bude zajímavé vidět, jak si v testu daří telefonu Huawei Mate 20, který má čip Kirin 980. Testy se pravděpodobně objeví v listopadu a bude to určitě velice zajímavé.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.