Vypnout reklamy

OnePlus 7T patří mezi špičku ve střední třídě

Vydáno dne: 23.9.2020

Telefon OnePluis 7T patří mezi špičku v segmentu střední třídy a pokud ještě narazíte na slevu, tak zaručeně chybu neuděláte.


Poku se rozhodujete v roce 2020, který telefon je v poměru cena / výkon nejlepší, tak možná byste měli sáhnout právě po telefonu OnePlus 7T.

Ten patří v oblasti střední třídy k výkonným mobilním telefonům za slušnou cenu. Cena takového telefonu se pohybuje okolo 10 000,- Kč a nabízí high-end čip Snapdragon 855+ a velký 6.55 palcový displej.

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Nicméně pokud tento telefon nakoupíte ještě ve slevě, tak věřte, že nic lepšího není. Telefon nabízí 90 Hz AMOLED displej a baterií 3800mAh. která vydrží opravdu dlouho.

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Tab S6 s One UI 2.5
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 s novým uživatelským rozhranním One UI 2.5. Toto nové UI je na Galaxy Note 10, S10 Přečíst si více

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Tágy: