Vypnout reklamy

OnePlus 8 Pro bude podporovat 120Hz displej. To znamená, že mobilní telefon bude mít opět jemnější přesuny mezi snímky v případě, že budete hrát hry. Jinak je takto vysoká frekvence k ničemu.

OnePlus 7 Pro je k dispozici od května tohoto roku a má 90Hz displej. V září pak telefon přišel s menším upgradem pod názvem 7T. OnePlus pak potvrdilo, že každý další telefon již bude podporovat 90Hz obnovovací frekvenci.

Nyní se však objevují informace o tom, že telefon OnePlus 8 Pro bude disponovat dokonce 120Hz obnovovací frekvenci. Jeden twitter uživatel zveřejnil příspěvek, kde se říká buď “pro” a je zde fotografie na 120Hz displej.

Spousta si však myslelo, že se bude jednat o Galaxy S11, jelikož to pocházelo od @Samsung_News. Později se však ukázalo, že mluvil o OnePlus 8 Pro.

Pokud je tedy všechno pravda, tak OnePlus 8 Pro bude první telefon od této společnosti se 120Hz displejem. Pravděpodobně však nebude mít 120Hz standardní OnePlus 8 telefon.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)