Vypnout reklamy

OnePlus 8 Pro se 120Hz displejem je skutečný

Vydáno dne: 2.2.2020

OnePlus 8 Pro se 120Hz displejem je skutečný. Telefon nabídne 180Hz displej i nad Full HD+ rozlišení. Telefon má podle všeho nabídnou QHD+ rozlišení.


OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro se ukazují na internetu čím dál častěji. Nejnovější únik nepodává žádnou novou informaci, avšak můžeme vidět důkaz, který jsme jinak neviděli.

Podle všeho je fotografie pořízena jedním ze zaměstnanců OnePlus. Na fotce lze vidět v nastavení OnePlus 8 Pro 120Hz obnovovací frekvence. Avšak OnePlus tuto skutečnost již potvrdili.

OnePlus 8
OnePlus 8

Nový displej bude schopen zobrazovat obsah v obnovovací frekvenci 120Hz, tak i 90Hz (stejně jako v roce 2019 u OnePlus 7) a standardních 60Hz.

OnePlus 8 Pro zvládne 120Hz i při více než Full HD+ rozlišení. OnePlus zároveň u nového telefonu nebude mít vysouvací přední fotoaparát, ale má klasicky průstřel v displeji.

OnePlus 8 má dorazit ve variantě standard, lite a pro.

Kdy se však nový telefon OnePlus objeví, tak to stále není jasné.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
OnePlus 8 Pro a test baterie při 120Hz a 60Hz
OnePlus 8 Pro

K dispozici máme test telefonu OnePlus 8 Pro a tedy jeho baterie a výdrže a to při 120Hz obnovovací frekvenci Přečíst si více

OnePlus 8 Pro na videu
OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro ve videu, kde se dočkal naprostého rozebrání a ukázání jednotlivých modulů, chlazení, USB a dalších věcí, které Přečíst si více

OnePlus 8 Pro v testu odolnosti
OnePlus 8 test odolnosti

OnePlus 8 Pro v testu odolnosti prošel na jedničku. Nezlomil se, poškrábat ho dokázal až na 6 stupni.. Za prodejní Přečíst si více

Parádní 120Hz displej OnePlus 8 Pro 5G na videu
OnePlus 8 Pro 5G

OnePlus 8 Pro 5G má podle všeho nejsvětlejší, nejostřejší a nejplynulejší displej na světě a to díky obnovovací frekvencí 120Hz.

Tágy: