Vypnout reklamy

OnePlus 8 rendery

Po vydání OnePlus 7T se již začínají objevovat zajímavé rendery nového telefonu OnePlus 8, který má dorazit v první polovině roku 2020.

OnePlus 8

Teprve dorazil telefon OnePlus 7T a již máme další informace o nástupci řady 7 a to je OnePlus 8. Ten by měl dorazit někdy v první polovině roku 2020.

Jedná se pouze o rendery, takže o žádnou reálnou fotografií mobilního telefonu. Rendery vypadají velmi identicky s verzí OnePlus 7 Pro z počátku tohoto roku, ale nějaké rozdíly přeci jenom vidíme.

Asi prvním velkým rozdílem je barva. Telefon OnePlus 7 Pro dorazil v nebeské modré barvě. Podle renderu bude mít OnePlus 8 zajímavou tmavší barvu, kterou má třeba OnePlus 7T.

Fotoaparát

Dále je tady díra v displeji v horním levém rohu. OnePlus 7 Pro měl vysouvací kameru. V OnePlus 8 má být už k dispozici bezdrátové nabíjení a možná větší baterie.

Bezdrátové nabíjení

Již není bezdrátové nabíjení pomalé (to byl důvod, proč OnePlus nechtělo implementovat tuto formu nabíjení do svých telefonu), jelikož telefony Xiaomi i Huawei podporují výkon nabíjení až 30W.

Velikost

Velikost můžeme odhadovat na 160.2 x 72.9 x 8.1. Displej telefonu má být 6.5 palců. Je i hodně pravděpodobné, že opět dorazí verze OnePlus 8 Pro vedle klasické OnePlus 8 verze.

Zdroj