Vypnout reklamy

OnePlus 8T na Geekbench

Vydáno dne: 29.8.2020

OnePlus 8T na Geekbench pravděpodobně s čipem Snapdragon 865. Je určitě jasné, že dorazí se softwarem Android 11.

OnePlus již představilo nový telefon střední třídy Nord, ale společnost pracuje i na další generaci vlajkového telefonu.

Během několika let jsme mohli vidět jeden nebo dva “T” telefony, které se objevovaly vždy během října – listopadu. Tohle se stane i v roce 2020.

OnePlus telefon s modelovým označením KB2001 byl k vidění na GeekBench databázi a dorazí jako OnePlus 8T nebo 8T Pro. Poběží na Android 11.

OnePlus 8T
OnePlus 8T

Dále telefon nabídne 8GB RAM a skóre v testu na GeekBench 5 je podobné s testy telefonu s čipem Snapdragon 865. Uvidíme tedy s jakým čipem telefon dorazí.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
OnePlus vložilo na stránku návodů neznámé zařízení a to včetně 8T Pro
OnePlus

OnePlus má stŕanky s návody pro telefony OnePlus 8T, Nord a jedno neznámé zařízení SS9805 možná se jedná o OnePlus Přečíst si více

OnePlus 8T oficiálně
OnePlus 8T

OnePlus 8T bude k dispozici v Evropě od 20. října. Telefon má rychlou nabíječku, kdy za 39 minut nabijete telefon Přečíst si více

OnePlus 8 Pro nebude mít následovníka
OnePlus 8T

OnePlus 8T Pro nebude. Původní telefon OnePlus 8 Pro nebude mít následovníka. OnePlus to zdůvodnilo tím, že je OnePlus 8T Přečíst si více

OnePlus 8T specifikace, 120Hz AMOLED displej
OnePlus 8T

OnePlus 8T specifikace se 120Hz AMOLED displejem. Nový mobilní telefon nabídne přetaktovaný čip a bude se hodit také pro hry.

Tágy: