Vypnout reklamy

Snapdragon 865 dominuje v testu na AnTuTu

Vydáno dne: 29.5.2020

Nový čip Snapdragon 865 k dispozici a jak se mu daří v testech? Vede v testech na AnTuTu a to před čipem Exynos 990, který má být výkonnostně stejný.


Test AnTuTu, který vychází měsíčně a testuje jednotlivé telefony s různými čipy nově dorazil s testem za duben a to s vlajkovými telefony.

Na prvních pozicích se drží takové telefony, jako jsou například Xiaomi Mi 10 Pro s čipem Snapdragon 865 v konfiguraci 8GB+256GB – 593769 bodů. Na druhé pozici je OnePlus 8 Pro se Snapdragon 865 v konfiguraci 12GB+256GB – 582697 bodů.

AnTuTu Snapdragon
AnTuTu Snapdragon

První pozice tak obsadily čipy Snapdragon 865 a skoro o 100 000 bodů od první pozice je na čtvrtém místě čip Exynos 990. Oprávněně se tak lidé dožadují, aby byla tato výkonová propast snížená nebo pro Evropský trh nabídnuta také varianta Snapdragon 865.

Telefony střední třídy

Pojďme se podívat ještě na telefony střední třídy, kde je na první pozici telefon Huawei nova 7i s Kirin 810 6GB+128GB a to se skórem 308853 bodů. Následují telefony Redmi a až na osmé pozici je Samsung A80 s 264952 body.

AnTuTu test střední třídy
AnTuTu test střední třídy

AnTuTu testuje několika testy a to pro CPU, GPU, UX a paměť. Některé čipy tak mohou být lepší a to třeba z důvodu přetaktované GPU jednotky.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Módy do Minecraft Pocket Edition
Minecraft PE

Módy do Minecraft Pocket Edition snadno a rychle. V jedné aplikaci je spousta herních módů, map i zbraní. Nainstalujte a Přečíst si více

Hra na mobil Ludo World
Člověče nezlob se

Jedná se o propracovanou hru, kde si zahrajete klasickou deskovku člověče nezlob se. Nicméně s trochou vylepšení.

Hra na mobil Kick the Buddy
Hra na mobil Kick the Buddy

Kick the Buddy je hra, ve které budete moci dostat ven svůj hněv z celého svého dne. Jedná se o Přečíst si více

Hra na mobil Rooster Defense
Rooster Defense

Nová android hra Rooster Defense, ve které musíte rozestavět své věže tak, abyste zneškodnili svého nepřítele. Dejte se do boje Přečíst si více