Vypnout reklamy

OnePlus 9 5G fotografie a únik informací o hardwaru

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro má dorazit někdy v březnu tohoto roku. Krom těchto dvou telefonu má dorazit i třetí a to je OnePlus 9E. K dispozici máme nově asi největší únik informací a to OnePlus 9 5G na fotografiích. Jedná se sice ještě o prototyp, ale to vůbec ničemu nebrání.

Pojďme se podívat na zadní část telefonu. Telefon nabídne dvě velké kamery a třetí malou kameru. Fotoaparát je pak doplněn LED bleskem. Tohle sedí spíše na základní verzi telefonu OnePlus 9, ale verze „Pro“ má podle všeho nabídnout čtyři kamery.

Další informace pocházejí ohledně rozlišení kamer, kde hlavní kamera by měla mít 48MPx a širokoúhlá kamery 16MPx. Bavíme se však stále o základní verzi OnePlus 9 a nikoliv verzi „Pro“.

Co se týče přední strany, tak displej bude 6.55 palců, rovný, 120Hz, HDR, 20:9 a 2400 x 1080px FullHD+. Rámeček je pak celkem tenký a oproti předchozí generaci je vylepšen.

Podle zdroje má OnePlus 9 5G kovový rámeček a veškerá tlačítka jsou na klasických známých místech. Standardní verze OnePlus 9 5G nebude mít pravděpodobně vodě-odolnost, to bude mít pouze vyšší verze „Pro“.

Telefon bude poháněn čipem Snapdragon 888, 8GB RAM a 128GB interní paměti, která nelze rozšířit. V telefonu bude Android 11 s OxygenOS.

Zdroj