Vypnout reklamy

OnePlus 9 Pro se čtyřnásobným fotoaparátem

Firma OnePlus se docela činí a vydává více mobilních telefonu než v předchozích letech. Započala to řadou Nord, která je velmi oblíbená. Nejedná se sice o vlajkovou řadu, ale telefony si tak kupují více lidí.

OnePlus 9 Pro patří mezi vlajkové telefony a nyní je to spíše kombinace svého předchůdce a nejnovějších modelů. K dispozici máme rendery vytvořeny serverem LetsGoDigital.

Veškeré informace, které shromáždil designer 3D Jermaine Smit aka Concept Creator, tak dal do jednoho renderu a zároveň z toho udělal také video. Nedávno šéf Carl Peio, spoluzakladatel společnosti OnePlus oslovil Jermaine Smit s dotazem, jestli by nemohl přestat tyto rendery vytvářet. To samozřejmě nemůže splnit. Důvodem je to, že společnosti nechtějí, aby před oficiálním odhalení bylo k vidění, jak telefon bude vypadat.

Tento nový vlajkový telefon bude mít displej 6.7 palců s QHD+ AMOLED displejem. Zaoblená obrazovka a snímač otisků prstů na displeji. OnePlus 8 Pro měl 120Hz displej a tak se předpokládá, že i nový OnePlus 9 Pro bude mít takový displej.

Dolby Atmos

OnePlus 9 Pro s 5G bude disponovat výkonnou čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 875. Jedná se o vlajkový čip společnosti Qualcomm pro rok 2021.

Telefon bude vybaven dvojitým reproduktorem s podporou Dolby Atmos. OnePlus 9 Pro bude mít haptický vibrační motor, který známe z předchozí verze telefonu.

Vylepšený fotoaparát

Fotoaparát bude umístěn v horním levém rohu. Telefon nabídne 48MPx širokoúhlý fotoaparát Sony, 48MPx ultra širokoúhlý, 8MPx teleobjektiv s 3x hybridním zoom a 5MPx barevným filtrem. Je zde také LED blesk a je možné, že zoom bude dokonce 5x hybridní.

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

Nabíjení skrz výkonnou nabíječku 30W Warp Charge. OnePlus 9 Pro by se měl představit někdy v březnu tohoto roku. Společnost doufá, že dokáže na svou stranu dostat zákazníky společnosti Samsung. Maloobchodní cena podle všeho 700 EUR a verze Pro bude stát 900 EUR.

Buroň Tomáš