OnePlus se „Black Friday“ nezúčastní

Společnost OnePlus se výprodejové akce nezúčastní. Jejich cílem je podle všeho sdílet dobrou technologií po celém světě, ale ceny jejich telefonu jsou férové po celý rok, takže není zapotřebí matematiky, aby člověk zjistil, že OnePlus říká NE „Black Friday“. Nízká cena = nízká marže, alespoň u OnePlus OnePlus se snaží vytvářet opravdu dobré produkty pro […]

#NOGames on Black Friday

Společnost OnePlus se výprodejové akce nezúčastní. Jejich cílem je podle všeho sdílet dobrou technologií po celém světě, ale ceny jejich telefonu jsou férové po celý rok, takže není zapotřebí matematiky, aby člověk zjistil, že OnePlus říká NE „Black Friday“.

Nízká cena = nízká marže, alespoň u OnePlus

OnePlus se snaží vytvářet opravdu dobré produkty pro celý svět, ale přitom potřebuje vydělávat peníze. Peníze je potřeba na výrobu mobilních telefonu a zároveň nakrmit tým OnePlus, který na těchto telefonech pracuje. OnePlus se rozhodlo udělat slevu $0,01.

OnePlus nemůže tedy zlevnit své telefony, tak jak ostatní výrobci světa, jelikož to prostě nejde a OnePlus nechce jít do mínusu s prodejem a dotovat ho.