Vypnout reklamy

OnePlus vložilo na stránku návodů neznámé zařízení a to včetně 8T Pro

Evan Blass našel pár aktivních adres na oficiální stŕance OnePlus. Většinou se jedná o návody k mobilním telefonum, ale nyní ještě nemají žádné informace. Avšak právě tyto adresy nám říkají, že OnePlus chystá i další telefony, o kterých nyní nevíme.

K dispozici máme tedy celkem 5 stránek. Jedná se pro OnePlus 8T a 8T Pro o kterých víme. Následují zařízení OnePlus Nord N100 a N105g a dokonce zařízení s kódovým označením SS9805.

Série OnePlus Nord

Od OnePlus víme, že série Nord nebude jediným zařízením této série a bude mít i své varianty. Levnější varianta této série je ve vývoji. Nord telefon má být poháněn dostupnější variantou s čipem Snapdragon 690. Je to tedy pravděpodobně zařízení N100 a N105g (které značí síť 5G)

Série OnePlus 8T

Co se týče série 8T, tak je tady jasně k vidění existence 8T Pro. Nicméně telefon pravděpodobně nedorazí do konce tohoto roku. Tento telefon pak nabízí čip Snapdragon 865+ se 120Hz AMOLED displejem.

Záhadné zařízení OnePlus Watch?

Následuje záhadné zařízení SS9804. Vůbec nevíme, kam by se toto zařízení mohlo vlézt nebo na jakou sérií vztahovat. Je to možné základní telefon se Snapdragon 460 či dokonce OnePlus Watch?

Buroň Tomáš