Vypnout reklamy

Oppo Find X3 Pro s důležitým detaily

Oppo Find X3

Oppo již ohlásilo svůj vlajkový telefon, který má dorazit v prvních měsících příštího roku a je poháněn čipem Snapdragon 888, ale dnes vyšly na povrch nové zajímavé informace.

Find X3 Pro, který se původně kódově nazýval jako Fussi, tak podle Evan Blass má mít toto zařízení 6.7 palcový displej s rozlišením 1440×3216 a dotykovou obrazovkou s podporou 1.07 miliard barev a adaptivní obnovovací frekvencí od 10 Hz až po 120 Hz.

Co se týče počtu barev, kterých je miliarda, tak to není nic nového. Tohle už měl telefon Find X2 Pro a dynamickou obnovovací frekvenci zase Galaxy Note 20 Ultra.

Na zadní straně telefony jsou nové senzory 50 MPX Sony IMX766. Jeden je pro základní senzor (hlavní) a následují širokoúhlý a senzor pro zoom s 2x optickým zoom a 3MPx makro kamery s technologií, která funguje jako mikroskop.

Find X3 Pro bude vážit 190 gramů a displej bude zahnutý po obou stranách. Zadní strana bude z keramiky nebo sklíčka a co se týče výběru barev, tak dostane černou a modrou barvu.

Systém a nabíjení

Telefon nabídne 4500mAh baterií se 65W SuperVOOC 2.0 nabíječkou a 30W VOOC bezdrátově. NFC modul má duální anténu. Pro zaplacení tak stačí dát přední nebo zadní část telefonu a bude to fungovat.

Find X3 Pro dorazí s ColorOS 11 s Android 11.

Zdroj