Vypnout reklamy

Oppo Realme 3 za skvělou cenu s dopravou zdarma. Pokud vám nevadí cca 14 – 21 dní počkat, tak můžete mít úžasný telefon za nízkou cenu.

14.8.2019

Oppo Realme 3 za super cenu a s dopravou zdarma

Pokud jste chtěli někdy vyzkoušet telefon střední třídy za úžasně nízkou cenu, ale nechtěli jste na druhou stranu utrácet spoustu peněz, tak pro vás máme jedinečnou nabídku. Navíc takový telefon utáhne nejmodernější hry. Nepotřebujete tak vlajkový telefon, abyste si zahráli třeba Fortnite.

Telefon k zakoupení za 180$

Zakupte nový telefon nebo jiné telefony za velmi nízkou cenu

Oppo Realme 3 - fotoaparát
Oppo Realme 3 – fotoaparát

Odemknutý mobilní telefon Oppo Realme 3 má velký displej 6.3 palců a disponuje třemi kamerami 16MPx + 5 MPx na zadní straně telefonu a selfie kamera je o rozlišení 25MPx, takže si můžete užívat fotografie v rozlišení 2340 x 1080p.

Čip střední třídy

Snapdragon 710 - čip střední třídy
Snapdragon 710 – čip střední třídy

Telefon se už řadí mezi větší mobilní telefonu. Avšak Oppo Realme 3 disponuje 4GB RAM a 64GB interní paměti. Běží na systému Android 9, Snapdragon 710 čip a 4025mAh baterií. Není to sice high-end telefon pro nějaké náročné hry, ale i s tímto čipem můžete spustit náročnější hry.

Telefon je k dispozici v barvách krásné černo fialové barvy nebo parádní modré barvy s odlesky.

Specifikace

OPPO Realme 3 je phablet s displejem 6.3 palců a nabízí tak neuvěřitelný zážitek. 3 kamery se zase postarají o parádní fotografie. Jejich rozložení je 16MPx + 5MPx fotoaparát na zadní straně a 25MPx selfie kamera s rozlišením 2340 x 1080px.

Oppo realme specifikace
Oppo realme specifikace

Telefon disponuje dále 4GB RAM a 64GB interní paměťi. Běží na systému Android 9.0 s čipem Snapdragon 710 a baterií velké kapacity 4045mAh. Hry na tomto telefonu běží velmi svižně.

Podporující frekvence

Kontrolovali jsme také, jestli tento telefon, který by vám byl dovezen až z Číny fungoval v České republice a nemusíte se bát. Naši operátoři fungují na frekvencích ve 4G LTE 800/1800MHz/2100MHz, 2G GSM 900/1800 a u 3G na 3100. Telefon Oppo využijete maximálně na frekvenci 1800MHz. Oppo Realme 3 totiž frekvenci 2100MHz nepodporuje.

Podpora duální SIM

Podpora duální SIM, bluetooth 5.0. Pokud tedy hledáte telefon, který nestojí moc peněz, ale zase na druhou stranu si můžete zahrát hry jako je Fortnite, PUBG, Call of Duty Mobile, tak není proč váhat. Podpora rychlého nabíjení a umělá inteligence pro řízení spotřeby je samozřejmostí.

Zakupte nový telefon nebo jiné telefony za velmi nízkou cenu

Herní telefon Realme 3
Herní telefon Realme 3

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.